teczka2d1

Teczka 2d – 1

Powiedziało się A, to teraz trzeba powiedzieć B. Zgodnie z obietnicami w poprzednim wpisie, w zeszłym tygodniu rozpocząłem swoje zmagania z paintingiem. Tym postem zapoczątkowałem kategorię Teczka, w której z tygodnia na tydzień, będę zamieszczał swoje prace oraz aktualny postęp umiejętności. Co ciekawsze z nich (lepsze i dopracowane) tafią do katalogu Art, który będzie stanowił swego rodzaju portfolio moich umiejętności artystycznych.

Jak na razie ciężko o systematyczność, jednak z dnia na dzień staram się wyrobić w sobie nawyk systematycznego rysowania. Uważam to za jeden z głównych celów na najbliższy okres. Rysowanie musi stać się dla mnie codziennością (i powoli tak się dzieje).

Jeśli zwrócicie uwagę, poniższe prace nie zostały dopracowane w 100%. Spowodowane jest to moim ogólnym założeniem na obecną fazę nauki. Nie poświęcam na rysunek zbyt wiele czasu dłubiąc i rzeźbiąc każdy szczegół (jeszcze przyjdzie na to czas). Nie przykładam szczególnej uwagi do detali, skupiając się głównie na proporcjach, walorze i oświetleniu.

Poniżej kilka moich prac z minionego tygodnia – już niebawem zapraszam po więcej:


altair

Altair – studium postać/twarz/materiał


female_body

Female Body – studium postać/oświetlenie


Male_body

Male Body – studium postać/oświetlenie


misty_landscape

Misty landscape – trening technik prezentowanych przez Jonas’a De Ro w Level Up 9


3 eyes

3 eyes - studium elementy twarzy/oczy


Podziel się ze znajomymi:

Komentarze (1)

  1. Musze się wam pochwalic w koncu schudlam – 9 kg. Przeszukałam chyba cały polski internet zeby znaleźć cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: xxally radzi jak szybko schudnac

Napisz Komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>